İlaçlar

ADAFEN Tablet

ADAFEN Tablet Akdeniz Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 30 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×1-2 tablet (Maksimum 8 tablet) ve çocuklarda 3-4×1/2 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, adet ... Okumaya devam edin →

COMAX Fort Tablet

COMAX Fort  Tablet Tripharma Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 50 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Yetişkinlerde: Her 6-8 saatte bir 1-2 tablet (günde en fazla 8 tablet). 12 yaşından küçüklere verilmez. Endikasyonları: Baş ... Okumaya devam edin →

DARVOLİN Tablet

DARVOLİN Tablet Eczacıbaşı Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 1-4×1-2 tablet ve çocuklarda (6-12 yaş) 3-4×1/2-1 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, ... Okumaya devam edin →

GERALGINE-P Tablet

GERALGINE-P Tablet Münir Şahin Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Alışılmış bir defalık doz erişkinlerde 0.5-1 g ve çocuklarda 120-150 mg’dır. Bu doz günde 3-4 defa tekrarlanabilir. Maksimum ... Okumaya devam edin →

GRİPİN

GRİPİN Kaşe Gripin Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 1 kaşe, 100 kaşelik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×1 kaşedir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, adet sancıları, diş ağrısı, soğuk algınlığı ... Okumaya devam edin →

Sayfalar« İlk...102030...3637383940