THERAFLU C&C Draje

THERAFLU C&C Draje Novartis Önemli: Bu ürün KONTROLE TABİ olup normal reçete ile verilerek reçete kayıt defterine kaydedilmesi gereken ürünlerdendir. Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 300 mg, Kafein 25 mg, Kodein fosfat 10 mg Piyasa Şekilleri: 20 drajelik blister ambalajlarda. Kullanım ... Okumaya devam edin →

VERMİDON-K Tablet

VERMİDON-K Tablet Sandoz Önemli: Bu ürün KONTROLE TABİ olup normal reçete ile verilerek reçete kayıt defterine kaydedilmesi gereken ürünlerdendir. Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg, Kodein fosfat 10 mg Piyasa Şekilleri: 20 tablet içeren blister ambalajlarda. Kullanım ... Okumaya devam edin →

TYLOL Plus Tablet

TYLOL Plus Tablet Nobel Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Çocuklarda 7-11 yaş arasında günde 1-3 kez yarım tablet, 12-15 yaş arasında günde 1-3 kez bir tablet. Günlük maksimum doz 50 mg/kg. ... Okumaya devam edin →

VERMİDON Tablet

VERMİDON Tablet Sandoz Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 30 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×1-2 tablet (maksimum 8 tablet) ve çocuklarda 3-4×1/2 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, ... Okumaya devam edin →

VERMOL Tablet

VERMOL Tablet Mecom/A. İbrahim Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 30 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: 12 yaşından büyük çocuklarda ve yetişkinler için; 6-8 saatte bir 1-2 tablet (günde en fazla 8 tablet kullanılır. 12 yaşından ... Okumaya devam edin →

PARAMİDON Tablet

PARAMİDON Tablet BioKem Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 30 tablet, 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Erişkinlerde ortalama günlük doz 6-8 saatte bir 2 tablettir. 24 saatte toplam 8 tabletten fazla alınmamalıdır. Çocuklarda ... Okumaya devam edin →

REMİDON Tablet

REMİDON Tablet Deva Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 65 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinler için 3-4 defa 1-2 tablettir. 7-12 yaş arası çocuklara günde 3-4 defa 1/2 tablet verilebilir. Endikasyonları: Baş ağrısı, ... Okumaya devam edin →

SETAKAF Tablet

SETAKAF Tablet Kurtsan Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde her 4 saatte bir 1-2 tablettir. Maksimum günlük doz 8 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, adet ... Okumaya devam edin →

TERMALGİNE Plus Tablet

TERMALGİNE Plus Tablet Novartis Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz 12 yaşından büyüklere ve yetişkinlere, günde maksimum 8 tablet olmak üzere her 4 saatte bir 1-2 tablet verilir. ... Okumaya devam edin →

ATALJİN-P Tablet

KATALJİN-P Tablet Şanlı Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz 3-4×1-2 tablet ve çocuklarda 4-6×1/4-1/2 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, adet sancıları, diş ağrısı, ... Okumaya devam edin →

MEDAFEİN Tablet

MEDAFEİN Tablet Koçak Farma Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×1-2 tablet (maksimum 8 tablet) ve çocuklarda 3-4×1/2 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, ... Okumaya devam edin →

NOPAİN Plus Tablet

NOPAİN Plus Tablet Casel Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Yetişkinlerde ortalama günlük doz 6-8 saat ara ile 1 veya 2 tablettir. 24 saatte toplam 8 tabletten fazla alınmamalıdır. Çocuklarda; ... Okumaya devam edin →

PACOFEN-S Tablet

PACOFEN-S Tablet İ.E. Ulagay Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 50 mg Piyasa Şekilleri: 20 tabletlik blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×2 tablet (24 saatte toplam 8 tabletten fazla alınmamalıdır) ve 6-12 yaş arası çocuklarda 3-4×1/2-1 ... Okumaya devam edin →

PANADOL Extra Tablet

PANADOL Extra Tablet GlaxoSmithKline Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 65 mg Piyasa Şekilleri: 24 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinler için 3-4 defa 1-2 tablettir. 7-12 yaş arası çocuklara günde 3-4 defa 1/2 tablet verilebilir. Endikasyonları: Baş ... Okumaya devam edin →

ADAFEN Tablet

ADAFEN Tablet Akdeniz Etken Madde(ler): Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg, Kafein 30 mg Piyasa Şekilleri: 30 tabletlik ambalajlarda. Kullanım Şekli: Günlük doz erişkinlerde 3-4×1-2 tablet (Maksimum 8 tablet) ve çocuklarda 3-4×1/2 tablettir. Endikasyonları: Baş ağrısı, migren, adet ... Okumaya devam edin →