Selülit Giderici Çay

Selülit Giderici Çay; Selülit giderici içecek nasıl yapılır?

Her bayanın ortak sorunu olan selülit, başa bela. Bayanların hem kilo vermek istemeleri hem de selülitden kurtulmak istemeleri artık normal. Çünkü artık selülitten kurtulmak için giderici çay ile çok kolay. Tabi sadece kilolu bayanlar da bulunmamaktadır. Kilolu, zayıf, genç ve yaşlı her bayanın ortak sorunudur. Selülit hemen öyle bir günde oluşan bir şey değildir veya gece yattınız sabah kalktınız selülit oluşmuş diye bir şey yoktur.

Dengesiz beslenme, fazla alkol kullanımı, stres, sağlıksız yaşam koşulları, hareketsiz yaşam tarzı, hamilelik, sigara tiryakiliği ve menopoz gibi sorular hormonal seviyelerde meydana gelen iniş çıkışlar neden olmaktadır. Selülit giderici içecek nasıl yapılır? Selülit için nasıl bir içecek kullanmalıyız? İşte birçok bayanın sorduğu sorulardan biri de budur. Size şimdi vereceğimiz Selülit giderici çay tarifi vereceğiz. Bu çay tarifini kullanırsanız sizde zamanla farkı farkedeceksiniz. İşte size o çayın tarifi.

Selülit Çayı Malzemeler

– 2 yemek kaşığı sirke
– 2 yemek kaşığı biberiye
– 2 yemek kaşığı kekik
– 1 adet limon
– 1 litre kaynar su.

Selülit Çayı Hazırlanışı

İlk olarak limonu küçük parçalar haline ayırın. Kaynatmış olduğunuz suyun içerisine kullanılacak tüm malzemeleri dikkatlice koyun. Malzemeleri koyduktan sonra üstünü kapatın ve 20 dakika demlenmesini bekleyin. Demlenme işleminden sonra süzün ve her yemekten 30 dakika önce 1 bardak için. Yemeklerden önce 1 bardak içmeniz yeterli olacaktır.

Yorumları Gör (6)