İkizler ile İkizler uyumu

İkizler ile İkizler uyumu

İKİZLER ERKEĞİNE GÖRE İKİZLER KADINI

Bu beraberlikte ya cehennemi ya da cenneti yaşayacaksınız, çünkü İkizler kadını birçok durumda aynanız gibi olacaktır. Size karakterinizin iftihar ettiğiniz tarafını gösterecektir. Ama saklamak ve unutmak istediğiniz gölgeli tarafı da görebilirsiniz.

Düşünsel konularda sizinle boy ölçüşebilecek bir eş buldunuz, birçok konuda fikirleriniz birbirine uyuyor, konuşacak konularınız hiç bitmeyecek. Beraber serserilik yapmak çok hoşunuza gidecek. İkiniz de aynı şeyleri hissettiğiniz için birbirinizin istek ve ihtiyaçlarını bilip anlayacaksınız, bu yüzden İkizler kadını sizin için tutku dolu olacaktır.

Evde çoraplarınızı bir yerlere sıkıştıracaktır. Kariyer yapmak ister. İkizler insanları arasındaki platonik arkadaşlıklar pek olmaz, çünkü zihinsel uyumunuz sizi bir araya getirir.

Depresyonlarınızdan kaçmak için ihtiyacınız olan neşeye ikiniz de sahipsiniz. İkiniz de tutumlu olmadığınız için para sorun olabilir. İkiniz de flörtlerden hoşlanırsınız ve biriniz kaçamak yaptığında bu tehlikeli olabilir.

İKİZLER KADININA GÖRE İKİZLER ERKEĞİ

Bir çift olarak hayatınız pek hoş görünmüyor. Ayrıca size bu kadar benzeyen bir erkekle nasıl yaşayabilirsiniz ki? Eğer annelik duygusu taşıyan bir insansanız, İkizler erkeği için güçlü bir koruyucu ve teşvik kaynağı olacaksınız.

İkizler erkeğiyle ilk tanışmanızda bile, tuhaf tecrübeler edineceksiniz. Evet, siz de gerçekten böyle düşünüyorsunuzdur. Eğer randevunuz için son dakikada sizi ararsa, buna şaşırmazsınız, çünkü büyük olasılıkla siz de bunu düşünüyor olabilirsiniz. İkiniz içinde bağımsızlığınız önemlidir, yine de farklı ilgi alanlarının sizi ayırmasına izin vermemeye çalışın.

Kendinizi yalnız olduğunuzda da iyi hissedersiniz. Ama ikiniz de flörtlerinizi bırakamazsınız ve karşı cins sizin için hala eskisi kadar önemlidir. Zor hayat koşullarında bile, ikiniz de neşenizi korursunuz ve bunlarla savaşmak için yeterli güce sahip olursunuz. Her ne kadar parayı kumbarada tutamadığınız için maddi sorunlarınız olsa bile, uyumlu ve mutlu bir aile yaşamınız olacaktır.

Gezmekten hoşlanırsınız ve ev işlerini de her zaman paylaşırsınız. Ortak zevklerinizi sanat, tiyatro, müzik ve sinema oluşturur. Siz de çok fazla özgürlük istediğiniz için, çocuklarınızı sorumluluk sahibi ve özgür insanlar olarak yetiştireceksiniz.

Burçlar Arası Uyum

Yorumları Gör (3)