Aktüel Ürünler Fırsatlarını Artık Kaçırmayacaksınız

Aktüel Ürünler Fırsatlarını Artık Kaçırmayacaksınız

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Beslenme ihtiyacı, insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından biridir. Geçmiş çağlardan günümüze kadar gelen, seyyar satıcılar, bakkallar neredeyse artık yerlerini marketler ve marketler zincirlerine bırakmaktadırlar. Eskiden her bir ihtiyaç için farklı farklı mağazalar ziyaret edilirken artık tüm ihtiyaçları bir arada bulabileceğiniz, neredeyse her şeyin bulunduğu marketler büyük rağbet görmekteler.

Yiyecek ve gıda ürünlerinden kozmetiğe, temizlik ürünlerinden hobi malzemelerine kadar bir sürü seçenek tek bir markette toplanabilmektedir. İnsanlar tek bir marketten her türlü ihtiyacını, teknolojik olarak televizyon ve bilgisayara kadar temin edebilmekte ya da gelişini beklemektedirler. 

Aktüel ürünler kataloğu ve indirim broşürleri daha önceden sadece marketlerde bulunmakta ve gittiğinizde alabileceğiniz materyallerken, artık tek bir tıkla tüm ürünleri online olarak görebilmektesiniz.

Uygulama üzerinden görebileceğiniz tüm aktüel ürünler, size tüm özellikleri ve geliş tarihi ile ilgili bilgileriyle artık hizmetinizde olacak. İstediğiniz ürünü takip etmek ve indirimleri kaçırmamak için yapacağınız tek şey uygulamayı edinip, takipte kalmak.

Kataloğa Erişim Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Uygulama, kullanıcı deneyimleri ile ve herkesin kullanabileceği, rahat ve sade kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde tek bir tıkla 40’tan fazla firmaya ait aktüel ürünlere ulaşabilecek ve bu ürünleri inceleyebileceksiniz.

Uygulama Özellikleri:

  • Marketlere ait aktüel ürünlerin indirim broşürleri,
  • Tam sayfa kullanım ve yüksek çözünürlüklü ürün resimleri ile en kaliteli yaklaştırma seçeneği,
  • Katalog parçalama seçeneği ile ürünleri tek tek, daha yakından görebilme ve inceleyebilme,
  • Hem sade hem de daha az reklamla, ön izleme seçenekli bir ürün kataloğu olması şeklinde özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Süper Marketler, Yapı Marketler ve Kozmetik Marketleri tarafından oluşturulan aktüel indirim broşürlerini, firmalar yayınladığı anda sisteme yükleyerek sizlere hızlı hizmet sunmaktadır.  Uygulama dahilinde 3 adet kategori bulunmaktadır. Bu kategori yöntemiyle aradıklarınızı sınırlandırabilecek ve aradığınızı en hızlı şekilde bulabileceksiniz. Bu kategoriler, Süper Market, Yapı Market ve Kozmetik Market ürünleri satan firmaları içerir.

Aktüel Ürünler Uygulaması
Aktüel Ürünler Uygulaması

Aktüel Ürünler Kataloğunda Hangi Firmalar Var?

Süper Market aktüel ürünler kataloğunda, BİM, ŞOK, A101, Metro ve Migros gibi 40’tan fazla firmanın yer aldığı bu uygulamada aktüel ürünler katalogları firmaların yayınlamasının hemen ardından ‘Aktüel Ürünler Kataloğu’ uygulamasıyla sizlerle buluşuyor. Bu 5 büyük firmadan sonra belli başlı firmalar ise şu şekildedir:

Ali Pehlivanoğlu, Altun Market, Barış Gross, Başdaş Market, Başgimpa Süpermarket, Bizim Toptan, Hadim AVM, Hakmar Express, Kilpa Market, Macro Center, Mopaş, Seyhanlar Market, Seç Market, Soykan Market, Tespo Toptan Market, Çağdaş Marketler, Çağrı Hipermarket, Özdilek, İdeal Market, Şehzade Marketler Zinciri gibi birçok büyük ve kaliteli Süper Market firmaları ve daha fazlası ile bu uygulama sayesinde aktüel ürünler kataloğu ve indirim broşürlerini görebilecek, hiçbir indirim fırsatını kaçırmayacaksınız.

Tüm Kozmetik Market firmaları ve uygulamada bulacağınız tüm indirim katalogları şu şekildedir:

Avon, Eveshop, Farmasi, Gratis, Oriflame, Rossmann ve Watsons gibi dev firmalar da uygulamada en hızlı ve en kolay şekilde tek tıkla erişim kolaylığı ile sizlerle buluşmaktadır. Tüm Yapı Market aktüel ürünler ve indirimler kataloğunda bulunun firmalar ise: Bauhaus, Koçtaş ve Tekzen gibi kaliteli ve hesaplı, büyük firmalardan oluşmakta ve sizlere kolay erişim imkânı sağlamaktadır.

Bu Aktüel Ürünler Kataloğu Uygulaması, hiçbir marketin aktüel ürünler kataloğundan sorumlu değildir. Uygulamayı tek bir tıkla, ücretsiz indirerek, tüm firmaların indirimlerini yakından izleyip, hiçbir fırsatı kaçırmamak için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aktuelurunler.bima101sokbrosur adresinden Aktüel Ürünler Kataloğu Uygulamasını indirebilirsiniz.Sağlık Kitabı Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.