Astroloji

Balık ile Balık uyumu

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Balık ile Balık uyumu

BALIK ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

Balık erkeğiyle Terazi kadını ilişkisinin analizinde söylediğimiz gibi, Balık ona benzeyen insanlarla iyi anlaşır. İki Balığın ilişkisinde bu durum iyice gün ışığına çıkar. Eğer iki Balık insanı birbirlerini bulurlarsa, bundan, en güzel aşk hikayesi çıkabilir.

Tek problem, ikinizin de çok hassas ve kuruntulu olmanız, severek rüyalara dalıp gerçeklikten kaçma olasılığınızdır. İki Balık bu ilişkide hayallere dalacaklar. Bu tehlikenin varlığı gizlenemez. Bunun için, ilişkinin erkeksi ve güçlü tarafı olup, eşinizi sorumluluk almaya yöneltmelisiniz. Böylece onu kendinize bağlamış olursunuz.

Çocuklar sayesinde ikiniz de daha sorumlu davranabilirsiniz. Çocuklarınızı gerekli otoriteyle yetiştirmeye dikkat edin. Balık insanı olarak vermeye çalıştığınız sevgi, can sıkıcı da olabilir.

Balık kadını yumuşak huylu ve uyumludur. Bu sekste de geçerlidir. Balık kadını, Balık erkeğinin ne istediğini hisseder ve ona düşünceleri doğrultusunda hitap eder. Bu da uyumu beraberinde getirir.

BALIK KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

Muhtemelen arkadaşlarınız size çok ortak yönünüz olan bir erkekle ilişkiye girmemenizi öğütleyeceklerdir. Siz her durumda güvenebileceğiniz bir eşe ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama iki Balık insanının iyi ve uzun bir ilişkiye giremeyecekleri, mutlak olarak söylenemez. Her koşulda aranızda sıkı bir ilişki olacaktır, çünkü iki Balık, hayatın sert rüzgarıyla savrulmamak için birbirlerine sokulmalıdır.

Düşerlerse de beraber düşerler. Eşlerden biri ölürse, genelde diğeri de birkaç haftadan sonra onu izler. Bir şeyi unutmayın: Birbirlerine çok bağlı ebeveynlerin çocukları, ya tamamen duygusuz ya da çok duygusuz olurlar. Her iki durum da çocukların gelişmesi için iyi değildir.

Burçlar Arası UyumSağlık Kitabı Google News

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı