Güzellik Cilt Bakımı

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite Parfümerilerde 40 YTL bulabilmeniz mümkün.
Ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor. Ve bu yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. İstediğiniz her bölgeye sürülüyor. Gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. Etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. Bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. Bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 kere sürdüm. Diğer bölgeler daha önemli çünkü 🙂 Nette satış yapan herhangi bir site yok boşuan aramayın en yakın parfümlerilere sorun.
Benim kullanırken diyet ve spor yapmadım ama daha etkili ve kısa sürede sonuç elde etmek isteyenler önce sporlarını yapsınlar. Sonra duşta bir güzel keselensinler.Kurulanıncada fınfık büyüklüğünde alıp iyice yedirip sürsünler. Yüzünüze değdirmeyin oradada yanma ve kızarıklık olur. 12 saatte bir olamk üzere günde iki kere yapmanız yeterli ürün 1 ay rahat gidiyor.
Extra söyleyeceğim şey ben satıcı değilim benneyaptımkiSağlık Kitabı Google News

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı