Başak ile Oğlak uyumu


Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Başak ile Oğlak

BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Herkesin ‘ciddi bir kız’ dediği kişi, Bayan Oğlak’tır. Gerçek aşkı, hayatının erkeğini arar ve sizin yanınızda doğru adrestedir. Tanıştığınızda, sanki onu daha önceden tanıyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Birbirinize karakter olarak çok yakınsınız. Ama ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin her sözünüze güvenir, aklınızdaki sadece bir gecelik ilişkiyse onu çok yaralarsınız.

Oğlak kadını size aşık olduğu anda ortak geleceğinizi planlamaya başlar. Onun sadece hoşlanması imkansızdır, kıskançlığı size tamamen inanabileceğini anladığı anda söner, ama asla tamamen silinmez. Oğlak kadını, kocasının mesleki yükselişine yardımcı olmak konusunda çok hırslıdır. Ailesi ve eviyle her zaman ilgilidir.

OĞLAK KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için doğru kadın olarak görmesidir. ‘Sabır’, Başak erkeğiyle ilişkinizde neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli bir kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak, ‘yaklaşması’ uzun sürebilir.

Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir, tersine yanında kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Beraber geçirdiğiniz bir akşamdan sonra, kapıyı arkasından kapasanız da hemen yola koyulmayacak, yatak odasına davet edilene kadar bekleyecektir. İhtirasınızdan birazım Başak erkeğine verirseniz, aşk konularına kendini daha heyecanla vermesi kolay olacaktır.

Başak erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu istediğiniz her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize, ilişkin düşüncelerine göre karar verir.

Sonunda cesaretini toplayıp size aşkını açıkladığında, sözüne güvenebilirsiniz. Size kendince emniyet, güven ve sadakat sunacaktır. O, her şeyi titizlikle düşünen ve her şey için mantıklı kanıtlar ileri sürebilen bir erkektir. Ne de olsa zihin ve aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilmektedir.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

Başak çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir, ama aynı zamanda çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiç bir engel yoktur.

Başak kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkansız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse, ne siz nede kafasına yiyeceği bir çekiç darbesi onu bundan vazgeçiremez.

Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buzdağı değildir, sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın, göreceksiniz her şeye değecek!

Bu kadın, iyi bir gözlemcidir, iç yüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren, meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.

BAŞAK KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Astrologların hemfikir oldukları şey, Başak ve Oğlağın sadece birbirlerine uyduğudur. Ama araya aşk girerse… İkiniz de toprak grubunda doğmuşsunuz. Başaktan daha çok uyum, düzen, görev ve sorumluluk arayan tek burç Oğlaktır.

Hayatında düşüncesizliğin hiç bir şekline yeri yoktur. Adımlarını dikkatle atar, çünkü ona göre yanlış bir adım ölüm demektir. Hesapsız, ani hareketlere olan korkusu Oğlak erkeğini sekste çekingen yapar. Ama tutuk değildir. Bunlar özellikle ateşli kadınların hoşuna gitmeyecektir.

Oğlak erkeğiyle ilişkiye giren Başak kadını, inisiyatifli olmalıdır. Genelde ilk adımı atan siz olacaksınız, çünkü Oğlak erkeği aşk işlerinde sizden daha çekingendir. Daha yakın tanıştığınızda ona güven ve cesaret vermelisiniz. Onu aşağılık kompleksinden asla kurtaramayacaksınız. Depresif denilebilecek derecede pesimisttir. Bu negatif huy sizin iyimserliğinizle ortak bir yol bulacaktır. Birbirinizi en iyiye tamamlamalısınız.

Burçlar Arası UyumSağlık Kitabı Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.