Beslenme ve Diyetetik Maaşları

Beslenme ve Diyetetik Maaşları

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Bu yazımıda bildiğimiz ve araştırdığımız kadarı ile Beslenme ve Diyetetik Maaşları hakkında size kısa bilgiler vereceğiz ve ipuçları vereceğiz. Beslenme ve diyetetik derken burada aslında diyetisyen maaşlarından bahsediyoruz.

Birçok insan özel sektörün yanı sıra devlette diyetisyen maaşlarını merak ediyor ve devlet kurumlarına yöneliyor bu durumda hali hazırda devlet kurumlarında çalışmanın daha kolay olması algısıyla bağlantılı olduğu şüphesiz bir gerçek!

Bu bölümün son zamanlarda verdiği mezun sayısı epeyce artmış durumdadır ve bu bireylerin istihdamının karşılanması ne kadar ücret alabilecekleri hangi alanda çalışabilecekleri bu alanlardaki soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Beslenme ve Diyetetik Maaşları
Beslenme ve Diyetetik Maaşları

Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar

Beslenme ve Diyetetik Maaşları yani diğer bir deyişle bir diyetisyen devlete bağlı olarak çalıştığı zaman yaklaşık olarak(ortalama) 3000 Türk Lirası gibi bir maaş ile başlamaktadır.

Ama kendi iş yerinizi açarak kendi müşterilerinize hizmet sunmak istediğiniz zaman tabi bu biraz ticaret boyutuna geçiyor ve farklı bilgiler gerektiriyor ve tecrübeli olmanız gerekiyor o zaman seans başı ücret alacağınız için ne kadar kazanacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Diyetisyen Maaşı Hesaplama

Mesela 50 müşteriniz var ise ortalama 1 seans yaptığınızı düşünürsek 5000 Türk Lirası eder tabi bu şehrinize, kendizini tanıtmanıza ve o şehirdeki potansiyellere göre, iş yerinizin bulunduğu konuma göre ve bunun gibi birçok farklı şekilde kıstaslar gözönünde bulundurularak hesaplanabilir.

Belli olmaz sonuçta ticaret olduğu için yani belki kendini ispatlarsınız aylık 20.000 Türk Lirasını da geçebilirsiniz hiç tutturamazsanız 1500 Türk Lirasına da çalışabilirsiniz bu sizin ne kadar ekonomi, ticaret, tecrübe bildiğiniz ile alakalı olmaktadır.

Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı FacebookSağlık Kitabı Google News

“Beslenme ve Diyetetik Maaşları” için 4 cevap

  1. test
  2. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.