Haberler

İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

İSTANBUL FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

 İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1980 yılında 50 yatak kapasitesi ile sağlık hizmetine açılmıştır. Zaman içinde gelişmeyi sürdüren hastanede günümüzde 650- 800 arasında hasta muayeneye kabul edilmektedir. 

Hastane Bosna Hersek savaşında yaralı ve gazilerin sağlık hizmetinden yararlanmasında etkili yer almış ve bu yönde çalışmaları ile gerek Türkiye gerek dünya kamuoyunda önemli değer kazanmıştır.

İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta ve yatışlı olmak üzere iki ayrı tedavi programı bulunmaktadır. Yatışlı hastaların fizik tedavi uygulamalarında daha fazla verim alınabilmesine yönelik en son teknolojiden yardım alınmaktadır.  Hastane binasında 4 jimnastik salonu ve 4 ayrı fizik tedavi ünitesi bulunmakta olup, 34 ayrı poliklinikte hizmet verilmektedir. Yatışlı tedavi gören hastalara sağlık sorunlarına göre farklı bölümlerde konaklama hizmeti almakta ve hastane yüzde yüz doluluk oranı ile hizmet hayatını sürdürmektedir. Acil servisi olmayan hastanede yatışlı hastaların ihtiyacına cevap verebilmek adına 24 saat vardiyalı sistem uygulanmaktadır.

İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi internet üzerinden resmi sayfasında gerek kendi işletmesinde olan uygulamaları gerekse sağlık alanında yapılan başarılı çalışmaları halka duyurmaktadır. Kocasinan Merkez Mahallesi, Karadeniz Caddesi Bahçelievler İstanbul adresinde bulunan Hastane online randevu olanağına sahip olup, aşağıda vereceğimiz link üzerinden randevu almak mümkündür.

  1. Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi, Karadeniz Caddesi No:48, Bahçelievler/İstanbul
    Telefon:(0212) 496 5000


Sağlık Kitabı Google News
Etiketler

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı