Kova ile Kova uyumu

Kova ile Kova uyumu

KOVA ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Aynı burçtan iki insan arasındaki ilişkinin sorunsuz olacağı, değişmez bir kural değildir. Yine de bu kadın, hayallerinizin kadını olabilir. Hayata bakışınız ve amaçlarınız aynıdır. İkiniz de insanlarla birlikte olmayı seversiniz ve hayatı herkes için daha zevkli hale getirmek istersiniz.

Kova kadını gibi, siz de değişimi seviyorsunuz ve ‘değişik bir şeyler’ olduğunda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ortak düşünce ve hayallerinizin gerçekleştirilmesi için birbirinizi ikna edebilirsiniz. Aşk, ikiniz içinde duygulardan çok mantıkla ilgilidir.

Kova kadını, entelektüel açıdan da kendisine bir şeyler verebilecek erkeklere yaklaşır. Bu kadın, dürüst ve açıktır, yalan söylemeyi beceremez. Ama düşüncelerim belirtme ve onlara sahip çıkma cesareti vardır. Ciddi ve diktatör görüntüsünün altında, çoğu zaman alçak gönüllü, yardımsever ve uçuk bir kadın yatar.

Konu seks olunca harika bir partnerdir. Bu konudaki fikirleri çok açık olmasına rağmen, yaklaşabilmeniz için çok cesaretli ve sabırlı olmanız gerekir, çünkü Kova kadını çok iyi tanımadan kendini veremez. Enerjiktir ve değişik fikirlerle doludur. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden farklıdır. Tipik bir Kova olarak, bulabileceğiniz en hoşgörülü ve açık fikirli kadındır.

KOVA KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Aynı burçta doğan iki insan her zaman sizin kadar iyi anlaşamaz. Kova erkeği karşınıza çıktığında, hayatınız boyunca beklediğiniz erkeği bulduğunuzu anlayacaksınız. Kendinizi iyi tanıdığınızı sanıyorsanız bile bu erkek sizi hep şaşırtacaktır.

İkiniz de tekdüzelikten nefret edersiniz, hayat sizin için sürekli bir meydan okumadır. Asla size emirler vermek veya ilgi alanınızı kısıtlamak istemeyecektir, çünkü o da sizin kadar özgürlük ve bağımsızlığa ihtiyaç duyar. Böylece kendi hayatınızı yaşamanıza izin verecektir.

Kıskançlık ona yabancıdır. Kova aşka aşıktır, seksten çok manevi ilişkiye değer verir, çünkü sadece bedensel çekim temeline oturan bir ilişki onun için sürekli olamaz. Devamlı kaçamak yapan bir erkek değildir, başka bir kadınla ilişkisi olsa bile bunu size itiraf edecektir.

Burçlar Arası Uyum

Yorumları Gör (3)