Genel Sağlıkİlaçlar

Online İlaç Rehberi ilaclar.net

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Online İlaç Rehberi ilaclar.net ile İlaç Bilgilerine Ulaşın! Modern arayüzü ile doğru bilgiye kolay ulaşmayı sağlayan Türkiye’nin online ilaç rehberi ilaclar.net yayında!

Teknolojinin gelişmesiyle beraber her sektör gibi ilaç sektörü de bu gelişmeye ayak uydurmak zorundadır. Yazılı ve basılı yayınların yerini zamanla online kaynaklara bırakması ilaç sektöründe de online faaliyet gösteren ilaç rehberi ihtiyacını doğurmuştur.Bu alanda emsal bir çok site olmasına rağmen kullanıcıların mevcut sitelerin karmaşası ve zor kullanımından şikayet etmesi üzerine ilaclar.net basit ve modern tasarımıyla internet dünyasına adım attı.

Online İlaç Rehberi

ilaclar.net sitesi başta hekimler, hemşireler ve eczacılar olmak üzere bütün sağlık çalışanları ve vatandaşların doğru bilgiye en kısa sürede ulaşması amacıyla herhangi bir kar amacı gütmeden ve ömür boyu ücretsiz yayın yapacağını taahhüt ederek açılmıştır.

Orjinal ilaç prospektüs bilgilerine yer verilen internet sitesinde aynı zamanda güncel ilaç fiyatları, etken maddeler, ilaçların gebelik kategorisi, barkod numarası ve atc kodu gibi temel bilgilere yer verilmektedir. İlaç firmalarına yönelik geniş bilgilere yer verilmiş, sağlık profesyonelleri ile ilaç firmaları arasında bir köprü olması amaçlanmıştır. Daha önce hiç bir Türk ilaç rehberinde eşine rastlanmamış “yan etki bildir” iletişim formu ile bildirilen yan etkiler direk ilaç firmalarına iletilmektedir.

Online İlça Rehberi - ilaclar.Net
Online İlça Rehberi – ilaclar.Net

Sitede yer alan blog bölümünde devamlı güncel, yeni ve doğru bilgiyi veren içerikler yayınlanmaktadır.

Sektöre hızlı bir adım atan yeni websitesini ilaclar.net adresinden inceleyebilir, fikir görüş ve önerilerinizi iletişim formu aracılığıyla site yöneticilerine iletebilirsiniz.

www.ilaclar.netSağlık Kitabı Google News
Etiketler

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı