Kadın Hastalıkları

Rahim İltihabına Ne İyi Gelir Bitkisel Çözüm

Sağlık Kitabı Google News

Sizlere rahim iltihabı konusunda kullanabiliceğiniz ve tamamı işe yarayan bitkisel kür tariflerini toparladım. İsterseniz birini, isterseniz daha fazla sayıda kürü uygulayabilirsiniz.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı aslanpençesi katılıp demlenmedi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ada çayı katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı anason katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.

– Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç san yonca katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah kahvaltılarından yarım saat önce ve akşamlan yatmadan önce içilmelidir.

– Bir litre suyun içine, ince kıyılmış bir avuç labada katılıp kaynatılmasının ardından süzülerek günde iki kez sabah kahvaltılarından yarım saat önce ve akşamlan yatmadan önce içilmelidir.

– Havanda dövülerek toz haline getirilmiş olan bir çay kaşığı mersin ağacı tohumu bir çay fincanı kaynar suyun içine katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek günde iki kez, sabah kahvaltılarından yarım saat önce ve akşam yatmadan önce içilmelidir.

– Bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı papatya katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülüp günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzerer birer çay fincanı içilir.

Bu yazı rahim iltihabına hangi bitki iyi gelir, rahim iltihabına bitkisel çözüm, rahim iltihabına iyi gelen bitkiler soğan suyu, rahim iltihabına ne iyi gelir soğan maydanoz kürü, rahim iltihabına şifalı bitkiler, rahim iltihabı nasıl geçer tedavi edilir kurutulur konusunda yazılmıştır.Sağlık Kitabı Google News
Etiketler

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı