Astroloji

Terazi ile Yay uyumu

Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Terazi ile Yay uyumu

TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Onunla kesinlikle sıkılmayacaksınız. Eğer bir Yay kadınını kendinize bağlayabildiyseniz, onun özgürlüğüne saygı duymalısınız. Ama zaten siz de özgürlüğünüze değer veriyorsunuz. Bu, başkalarını incitmek istediği anlamına gelmez. Ama hassas noktalara dokunmayı da hep başarır. Sakın ona emir vermeye kalkışmayın.

Kocasının öğüt ve uyarılarını asla dinlemeyecektir. Aslında Terazi erkeği için bu anlaşılması zor bir şeydir. Ama haksız olduğu zaman, bunu hemen kabul edecektir. Eğer rahat ve hoş bir evi seviyorsanız, evin dekorasyonunu sizin ele almanız gerekiyor. Sonuca değer verecektir, ama o, bir seyahat çantasıyla da yaşayabilir.

YAY KADININA GÖRE TERAZİ ERKEĞİ

Terazinin hoşgörüsü Yay kadınının ihtiyacı olan şeydir. Yay kadınının cüretkar hoppalıklarına, sevgi dolu bir eğlence anlayışıyla bakacaktır. İkisi de seks konusunda hassastırlar. Terazinin aradığı kadın büyük olasılıkla sizsiniz.

Gerçekçi düşünürsünüz. Eşinizin son derece iddialı olmasından hoşlanmazsınız. Bireysel özgürlüğü en az birbiriniz kadar seviyorsunuz. Bunlar eşlerin kendi bireyselliğini ve bağımsızlığım koruyabileceği uyumlu bir ilişki için gerekli ve yeterli şartlardır.

Terazi erkeğinin hayatında, seks önemli rol oynar. Bu kurnaz ve zengin fikirli aşıkla, utangaç ve bazen de çekingen Yay kadını, kendi ihtirasını keşfedebilir. Bunun yanında, sadece sekse karşı ortak ilgiye dayanan bir ilişkinin geleceği olmayacağım anlayacak kadar zekidir.

Terazi erkeği gerçekten kavgacıdır. Ancak bir başkasının duygularını zedeleme gibi bir amacı da yoktur. Tartışmalarda cesaretinin kırılmasına kolayca izin vermez. Açık sözlü ve fazlaca serbest tavırları sizin ölçülü olma duygunuza terstir. Yani çenenizi tutmayı biraz da olsa başarırsınız. Harcamalarla ikinizin de başı derttedir, ikiniz de para biriktiremezsiniz.

Terazi erkeği ile çok hoş sohbetler edebilirsiniz. Normalde ilginizi bile çekmeyecek konularda sizi ve başkalarını heyecanlandırabilme yeteneğine sahiptir ve bir çırpıda iltifat edebilen, ama aynı zamanda söylediğine inanan tam bir centilmendir.

YAY ERKEĞİNE GÖRE TERAZİ KADINI

Benzer ilgi alanlarınız ve bakış açılarınız var. Bu kibirli, yaşam dolu ve rasyonel kadına önem vermelisiniz. Uyum için çabalar, akıllıdır ve talep edildiğinde arka planda kalmayı bilir. Asla sizin aile reisliğinizden şüphe etmeyecektir, ancak yokluğunuzda her şeyin yolunda gitmesini de sağlayacaktır.

Terazi kadını, özgürlük isteminize saygı duyar, onun yanında sınırlandığınız ya da kılıbık olarak damgalandığınız hissine kapılmazsınız, çünkü erkeğinin, gerçek bir erkek olmasını ister. Evliliğinizin itici gücüdür ve ilişkinizde sevgi ve romantizmi ayakta tutmayı bilir, hatta geçmişte birkaç evlilik deneyimi yaşamış olsanız bile.

Bu kadın daima aktiftir. Çünkü Venüs’ün etkisi altındadır. Aile ve iş yaşantısının yanı sıra birçok farklı ilgi alanları vardır ve sizin hobilerinizle de ilgilenir. Sizin mesleki başarınızı kalpten arzu eder. Bunu sadece para yüzünden değil, işinizden memnun olduğunuzda diğer bütün işlerinde yolunda gideceğini bildiği için yapar. Terazi kadınına güvenebilirsiniz, sizinle çok iyi geçinecektir.

TERAZİ KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

O, şanslı biridir. Kendini daima iyi hisseder ve çoğu kadın olan bir sürü arkadaşı vardır. Onun hayatındaki tek kişi olmamaya katlanabilmelisiniz. Ama belki de sevdiği tek kişi olabilirsiniz. Sizi etkilemeyi her koşulda bilir. O, romantiktir ve duygularının insanıdır. Her gün onun için yeni olasılıklarla doludur.

Kalbinde, daima özgürlüğünü her şeyden çok seven bir çocuk ruhu taşır. Güzel bir ev gibi hoş şeyler sizin için çok şey ifade eder, onun için bunlar önemli değildir. Ona mobilyalı bir öğrenci odası bile yeterli olabilir. Amaçsız teşebbüsleri, sınırsız iyimserliği ve coşkusuyla yine de çevresinde neler döndüğünü bilir.

Bir hayalci ya da ütopyacı değildir. Doğrudur ve fikirlerini söylemekten çekinmez. O, güneş battığında yaşamaya başlar. Tıpkı sizin gibi o da başkalarının bakış açısını anlamaya çalışır. ‘Yaşa ve yaşat’ onun parolasıdır.

Finans konusunda da değişik tutumlar sergileyebilir. Parayı elde etmeyi bilir, ama kısa zamanda bunu riskli yatırımlarla oyuna sokar. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız, çocukları yetiştirmede yardımın sadece bir gece öpücüğü olacağını bilin.

Burçlar Arası UyumSağlık Kitabı Google News

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı