Tuba Büyüküstün Güzellik Sırları


Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Tuba Büyüküstün, güzelliğiyle her zaman dikkatleri üzerine toplayan, güzel cilde sahip biri olmuştur hep. Bunun sırrının ne olduğunu kendisine sorduk. Bakalım neler söylemiş:

Cildimizde çevresel faktörler genelde olumsuz etkiler bırakır. Bu etkilerin izlerini yok edebilmek için pembe maske işinizi görecektir. Bu maske, yüz ve boyuna uygulanarak, cildin en çabuk tahriş olan bölgelerini hassas bir şekilde onarır. Bu maske hamur kıvamında uygulanır ve ısısını kendisi ayarlar. Belli bir sıcaklığa ulaştıktan sonra kendiliğinden soğuyor ve cilde nüfus ederek derinlemesine yenilenmesini sağlıyor. Cildin fonksiyonlarını düzelterek canlanmasına yardımcı oluyor.

Cildin yaşlanma etkilerini de büyük oranda azaltıyor. Rahatlama sağlayarak cildi 5 yaş gençleştirme özelliği taşıyor. Aynı maskeyi Zuhal Olcay’ da kullandığını açıkladı. İçeriğindeki vitaminler ve özlerle cildinize nem depolayarak, ciltteki sivilce, yağlanma, aşırı makyajdan kaynaklı sorunlar gibi bir çok probleme de bire bir çözüm oluyor. İçeriğinde demir ve çinko da bulunmaktadır. Bu maskeyi kullanarak selülitlerinizden kurtulmanız da mümkün.

Üstelik bu maske sayesinde 1,5 ayda tam 3 beden incelme sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra beslenme alışkanlıklarınıza da dikkat etmeniz şart. Aşırı yağlı, asitli besinlerden kaçınmanız mantıklı olacaktır. Günde en ideali olan 2 litre suyu ihmal etmemek gerek. Aşırı tuzlu yiyecekler, kızartmalar ve kahveden uzak durmak da önemli bir ayrıntı. Bu gibi noktaları gözden kaçırmayarak sağlıklı bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil…Sağlık Kitabı Google News

“Tuba Büyüküstün Güzellik Sırları” için 3 cevap

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.