Astroloji

Yay ile Kova uyumu

Sağlık Kitabı Google News

Yay ile Kova uyumu

YAY ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Kova kadını duyarlıdır ve güçlü bir idrak yeteneği vardır. Meydan okumak hoşuna gider ve her şeyle başa çıkabileceğine inanır. Ona emirler veren insanlara dayanamaz. Koyduğu kuralları benimser ve anlaşmalardan hoşlanmaz.

Kovalar idealisttirler. Bağımsız olma ve kendi ayakları üzerinde durma çabası ikiniz içinde aynı derecede önemlidir. İlişkinizin devamı, sizin nasıl bir birliktelik düşlediğinize bağlıdır. İdare etmeyi çok iyi başardığı bakımlı ve rahat yuva, bu kadını mutlu etmeye yetmeyecektir. Diğer yeteneklerini de sergileyebileceğini bilir.

Kova kadını kıskanç değildir ve eve geç kaldığınızda hiç bir zaman bir açıklama beklemez. Bu kadın kusursuz bir arkadaş arar ve karar vermekte çok zorlanır. Onun dört gözle beklediği -ırk ve renk onun için önemli değildir- onu sevebilecek bir erkekseniz, beraber çok mutlu olabilirsiniz.

KOVA KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

Yay erkeği, kolay kolay av olmayan bir tiptir. Devamlı gezer. Akıllı ve eğlenceli bir konuşmacı olarak tanındığı partileri sever. Bu yüzden Kova kadını ve Yay erkeği, birbirlerini tamamlarlar. Çünkü görüşleri ve ilgi alanları birbirlerine çok yakındır.

Hayatta her şeyin en iyisini yapmayı isterler. İkisi de zayıf insanları korur ve haksızlığın her türünden nefret ederler. Her insanın özde iyi olduğunu düşünürler, bu yüzden arkadaş seçiminde her zaman başarılı değildirler.

Yay erkeği, yine de hoşlanmadığı her durumda çok sert tepkiler vermez. Tek bir şeyle uzun zaman ilgilenmesi zordur. Bu yönü, neden çok geç evlendiğinin de cevabı olabilir.

Birçok Yay erkeği asla olgunlaşmazlar. Hayatları boyunca pervasız, haşarı, muzip çapkınlar olarak kalırlar. Biraz yalancıdırlar, ama bunu büyük bir sevimlilikle yaptıkları için, onları affetmek kolaydır. Aile bütçesini siz ele almalısınız, çünkü Yay mali durumunuzu alt üst edecek parasal risklere eğilimlidir.

Aşkta Yay erkeğini zaptetmek hemen hemen imkansızdır. Maceracının biridir ve öyle kalacaktır. Evlilikte isteklerinizi karşılamak ve sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Yay erkeğiyle sadece kısa bir macera yaşamış olsanız bile, bu olayı yaşam boyu unutmayacaksınız.

KOVA ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Eğer bir Yay kadını sizi sevgili olarak seçtiyse, kendinizi tebrik edebilirsiniz. Size uygun ideal eş olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Ama bu kadına emir verebileceğinizi sanıyorsanız, çok ileri gittiniz demektir. Kullanıldığını fark ettiği anda hemen kaçacaktır.

‘Evinin kadını’ dışında her şey olan Yay kadını, huzursuz ve tutarsız Kovayı uzun süre idare edemez. Yaşam biçiminizi eleştirecek kadar ileri gitmeyecek, ama sizi kendi hoppalığınızla baş başa bırakacaktır.

Yay kadını, yalan aşk yeminleriyle hayal kırıklığına uğratmayın. Ona sevdiğinizi söyleyecekseniz, buna gerçekten inanmalısınız. Nikahtan sonra yakalayacağı bir kaçamağınız, size olan hislerinde soğuk duş etkisi yapacaktır. Yay kadınının iktidar hırsı yoktur, bunu takdir etmeyi bilin. Ona emretmeyi denemeyin, çünkü özgürlüğü sizden daha değerlidir.

YAY KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Mantıklı ve cesaretli Kova erkeği bu ilişkiyi dengede tutabilir ve siz de bu geleneksel olmayan erkekle iyi anlaşabilirsiniz. Size aşık olduğunda, kalbinizi fethetmek için gökyüzünden yıldızları toplayacaktır. İkiniz de kıskanç değilsiniz, ve hakimiyet kurmak istemezsiniz. Neşeli ve fantezi dolu bir çift oluşturuyorsunuz ve macerayı, hayatı ve tabii seksi özgürken seversiniz.

Kova erkeği güçsüz kadınlara ısınamaz, kendi başınıza olayların üstesinden gelmenize ve kendinizi ispatlamanıza sempatiyle bakar. Ev idaresi ve evle ilgili tüm ıvır zıvır işlen size bırakacaktır, hatta evi temizleyip yeni masa örtüleri örttüğünüzde ya da taze çiçeklerle odayı süslediğinizde bile bunu asla fark etmeyecektir. Bir süre sonra tüm enerji ve ilgisinin, tahmininizden farklı konulara yoğunlaşmış olduğunu gördüğünüzde, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kova dünyayı değiştirmek isteyen bir kişidir. En büyük arzusu dünyayı tüm insanlar için bir cennet haline getirmektir. Onunla tüm hayatınızı paylaşmak ve bu cennette yaşamak amacındaysanız, onun düşüncelerini olanca tutkuyla savunmak zorunda kalacaksınız.

Burçlar Arası UyumSağlık Kitabı Google News

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı