Astroloji

Yay ile Oğlak uyumu

Sağlık Kitabı Google News

YAY ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Oğlak kadını asla bulutların üzerinde uçmaz, tersine ayakları yere sağlam basar. İhtiraslı olmasına rağmen, ahlaksızlığa cesareti yoktur. İnsanların ona hayran kalmasından ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır, ama ona asla tam anlamıyla sahip olamazsınız.

Ne istediğinizi bilir, ancak onun ne düşündüğünü siz hiç bir zaman bilemezsiniz. Yine de telefon numarasını asla unutmayacağınız bir kadındır. Sabırlı, güçlü ve dirençli biridir. Fırsatları değerlendiren bir kadındır ve tıpkı sizin kadar hırslıdır.

Başarı ona çok şey ifade eder. Yaşamınızın itici gücüdür ve ona ihtiyacınız vardır. Tutumlu ve zevkli biridir. Bunu yuvanızı döşerken size ispat edecektir. Başka bir erkekle flört, Oğlak kadını için sadece zararsız bir eğlencedir.

OĞLAK KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

Yay erkeği neşeli, cazibeli ve manevi yönden zengindir. Size karşılaştığı en ilginç kadın olduğunuz duygusunu verir. Ancak kanmayın, aslında kadınların hepsini ister! Delinip içine girilmesini istediği bir kalbi olan, duyguların adamıdır. Aşık olmak ister, ama bağlanmaktan çekinir, çünkü bağımsızlığına düşkündür. Arkadaş olarak hoşgörülü ve yanına yaklaşılması kolay biridir. Ona güvenebilirsiniz.

Onu gerçekten seviyorsanız, ne olacak? Karar vermesi için daha ne kadar sabredecek ve evlenme teklifini bekleyeceksiniz? Daha sonra eşi olduğunuzda, herhangi bir yerde çingenelik yapmasına, eve vaktinde gelmeyerek yemeğin soğumasına sebep olması ve bunları önemsememesi yüzünden ona sinirlenmenize hayret etmesine alışmalısınız.

Parayla olan ilişkilerinde şanssızdır, yine de gıpta edilmeye layık bir iyimserliği vardır. ‘Bir kapı kapanır, bir kapı açılır’, onun gelecek için parolasıdır. Yay temel felsefesine sadık kalır: ‘Ümit ediyorum’.

Yay erkeği sizi hiçbir zaman ortada bırakmayacak ve güvenilir bir eş olarak koruyacaktır. Aşkta girişimcidir ve zengin buluşları vardır. İlişkiniz ne kadar uzun sürerse, birbirinize karşı duygularınız o kadar yoğun olacaktır.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Oğlak olarak Yay kadınında ideal eşi bulacaksınız. Son derece olumlu, cazibeli, yardımsever ve size daima iyi tavsiyelerde bulunur. Evlilikte size anneniz gibi bir arkadaş ve aynı zamanda aşık olacaktır. Yay kadınında varolan gerçeklik anlayışı sizde eksiktir; sizi harekete geçirirse çok fazla acı vermeyecektir.

Bir Yay kadını size asla yalan söylemeyecektir. Gerçeklen ortaya koymuyorsa, bu yalnızca can sıkıcı konularla uğraşmak istemediğindendir. Yay kadını severek spor yapar ve kendini dinç tutar. Fiziksel olarak formda kalmak onun için çok önemlidir. Büyük olasılıkla Oğlak erkeğini bir spor merkezine kaydettirmeye çalışacaktır. Çok enerjiktir, ev idaresini, çocukları ve mesleği oyun oynarmışçasına bir araya getirir, yalnız önemli olan tekdüzeliğe düşmemesidir.

Yay kadını, olmayacak iddialarda bulunmaz, buna rağmen harcamalara dikkat etmeniz yararlıdır, çünkü bazen paranın değerim bilmez.

YAY KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Sakın kanmayın! Oğlağın soğuk ve çekingen tarzının altında tutku, romantizm ve derin duygularla dolu bir erkek var. Sizde aradığı heyecanlı bir macera değildir, kalbinde yalnızca gerçek sevgi vardır. Böylelikle ilişkiniz için inisiyatifi ele almak zorundasınız sempati ve iyi davranışı esirgemediğiniz sürece “yıldızlar”ın olumlu etkisi altında kalacaktır.

Oğlak erkeği akıllı, esnek fikirli ve çok disiplinlidir. Mesleğinde tam anlamıyla faaldir. Kariyer ve başarı, her şeyden önce de şefin verdiği görevler onun için çok önemlidir. Siz eğlenmeyi sever, hayattan zevk alıp yeni insanlar tanımayı isterken, yeni ilişkiler kurmak ona zor gelir. Bu nedenle de en fazla bir iki tane gerçek arkadaşı vardır.

Kötü günündeyse nedenini genelde kendi de bilmez en iyisi onun gözü önünden çekilmektir, çünkü ağzından bal aksa bile, onu uyuşukluğundan kurtaramazsınız. Para konusunda bakış açınız, gerçekten farklıdır. Yaşlılık ve hayat sigortası ona büyük kazanç sağlayacaktır. Buna karşın siz parayı elinizde tutmazsınız, masraflarınıza ‘mantıklı’ ve ‘gerekli’ demek yanlış olurdu.

Eğer karşıt gruplardan birbirini çektiğine inanıyorsanız, Oğlak erkeğiyle bir ilişkiye girip, farklı düşünce ve ilgi alanlarınızla mutlu olmaya çalışabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

Burçlar Arası Uyu
Yay ile Oğlak uyumuSağlık Kitabı Google News

Çağlar Yıldız

Sağlık Kitabı; En Son Çıkan Güncel Sağlık Haberleri, Hastalıklar Hakkında Bilgiler, Tedavi Yöntemleri, Çocuk Sağlığı, Cilt ve Bakım Gibi Konular Hakkında Bilgiler Verir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı