Yengeç ile Yay uyumu


Sağlık Kitabı Google News


İnstagram Sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Sağlık Kitabı İnstagram

Yengeç ile Yay uyumu

YENGEÇ ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Bu iki burç arasındaki beraberlik, iki tarafın da uyum ve anlaşma yeteneğine sahip olmasını gerektirir. Yoksa başlangıçtan itibaren karaya oturmaya mahkumdur, çünkü ikisinin de hayatla ilgili zıt fikirleri vardır ve bunların giderilebilmesi zordur.

O, kabalığın sınırında bir açık sözlülükle düşündüğünü söyler ve bu yolla insanları yaralayabileceğim düşünmez. Hafif hayalci olan kendinizi derinden yaralanmış hissedersiniz. O, bir başkasının yapamayacağı şekilde tek bir cümleyle ‘hararetli bir konuşmayı’ berbat edebilir veya en iyi ruh halinizi bozabilir. Sakın ona bu yüzden sitem etmeye kalkışmayın. Haysiyetini koruma güdüsünün altında derin bir öfke yoktur, sadece başka türlüsünü yapamaz.

Temelde sıkı bir beraberliğe girmek istemez, bağımsızlığını kaybetmekten çok korkar. İkiniz içinde en iyisi, başarabilirseniz arkadaşça bir ilişki içinde kalmaktır.

YAY KADININA GÖRE YENGEÇ ERKEĞİ

Bu iki burç, Zodyak’ın iki zıt tarafında yer alır. Yengeç, emniyet ve istikrara ihtiyaç duyar, buna karşın yay maceraya atılmak için özgür olmak ister. İlk bakışta güler yüzlü ve vurdumduymaz, ama daha yakından bakıldığında gerçekten karmaşık görünür.

Size güvenebileceğine gerçekten emin olduğunda, duygularını paylaşmanıza izin verecektir. Kendinize güveniniz ve her renkten insanla anlaşabilme yeteneğiniz, onda hayranlık uyandıracaktır. Yengeç erkeği sahiplenme, güç ve finansal güvenlik için çabalar ve doğal olarak da çok tutumludur, ama cimri değildir. Çünkü tüm bu tutumluluğu, ailesine sorunsuz bir gelecek sağlamaya yöneliktir.

Bir sevgili olarak Yengeç erkeğiyle ilginç mucizeler yaşayacaksınız, çünkü bu normalde sakın ve tedbirli tipin ihtirası, aşkta bir volkan gibi patlayacaktır. Gücü ve cinsel güdüleri sizi sık sık onun kollarına itecektir; cinsel ve duygusal olarak ikiniz çok iyi anlaşırsınız.

Yengeç erkeği yapısı gereği amaç ve planlarını gerçekleştirmekten çok, bunlardan bahseden tiplerdendir. Onu ara sıra birazcık ‘sarsma’nız ve sözlerini, ispatlanabilir davranışlara çevresini sağlamanız, zararlı olmayacaktır.

Yengeç erkeği çok evcimendir, sizi de en çok işini bitirip eve döndüğünde, beraber hoş bir akşam geçirmek için hazırlık yaparken görmeyi sever. Onun rüyalarının kadını olarak, Yengeç erkeğinde samimi ve güvenilir eşi bulacaksınız ve aranızdan su sızmayacak, çünkü evlilik onun için çok ciddi bir konudur.

YAY ERKEĞİNE GÖRE YENGEÇ KADINI

Bu kadının duygu dünyasında seyahat etmek için, bir pusulaya ihtiyacınız vardır. Doğruyu bulamadığınızda yolunuzu şaşıracak ve ilişkinizin yönünü belirleyemeyeceksiniz. Nadiren ne istediğini bilir, saat başı fikrini değiştirir. Bu sizi gerçekten çileden çıkarabilir. Bu kadınla ilişkide sadece bir parola vardır: ya hep, ya hiç.

Yengeç kadını size sevgisini verdiğinde, sizi bambaşka bir insan yapacaktır. Serseriliğinize bir son verecek ve akşamları güzel güzel evinize gitmenizi sağlayacaktır. Ve buna rağmen bu kadının da sizin desteğinize ihtiyacı vardır. Ona çiçekler hediye edin, romantik mekanlara götürün, ne kadar mükemmel ve güzel bir kadın olduğunu günde en az kırk kere söyleyin. Ancak olaylar düşündüğünüz gibi gitmiyorsa, bunu hiç sorun yapmanıza gerek yoktur.

O, erkeğinin tarafını tutan ve kendini onun için feda eden kadınların tipik bir örneğidir hatta alkolik bir kadın avcısı veya iğrenç bir tip olsanız bile.

YENGEÇ KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

Yayın nefret ettiği bir şey varsa, o da kısıtlanmak duygusudur. Özgürlüğünü her şeyden çok sever ve dünyadaki hiç bir şeye, hatta her şeyden çok sevdiği kadın uğruna dahi ondan vazgeçmez.

Yay, hiç bir zaman büyümez, kalbinin derinliklerinde daima bir çocuk vardır ve onu kalbinde saklamak zorundadır. Eğer bir Yayı ‘kafesleme’yi başarabilirseniz, onun yanında heyecanlı ve neşeli bir hayat sürersiniz. Her şeyden önce, hayatınızı, oyunu ne zaman bırakacağını bilmeyen bir erkekle geçirmek isteyip istemediğinize karar vermek zorundasınız.

Eğer sürüklenmeye hazırsanız -çok az Yengeç kadını buna hazırdır- aranız çok iyi olacaktır. Hoppa davranışlarıyla, muhtemelen hassas ve kolay kırılan bir insan olduğunun bilinmesini engellemeye çalışır, diğer insanların ona çok yaklaşmasını önlemek için, kendini olduğundan farklı göstermeye çalışır. Yine de üzerinizde olumlu bir etki bırakacak ve diğer insanlara karşı açık olmanız için yardım edecektir. Evinize kapanmaya hazırsınız ve kısa sürede dışarı çıkarılamazsınız.

Onu, rahat bırakın ve kendine değer vermesini sağlamaya çalışın. Bu küçük çocuğun her olaydan sonra, size tekrar geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Sizi daima sevecek ve ilk ‘gümüş teller’ saçınızda belirdiğinde de bu değişmeyecektir. Birlikteliğiniz uyumlu bir şekilde yürüyecektir.

Burçlar Arası UyumSağlık Kitabı Google News

“Yengeç ile Yay uyumu” için bir cevap

  1. test

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.